skip to Main Content
+90 332 503 02 63 info@millods.com

KALİTE & GÜVENİN BULUŞTUĞU YER

Buğday Unu Değirmenleri

Buğday depolamadan nihai ürün olan un paketleme ‘ye kadar olan bütün süreç de ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların projelendirmesi, üretilmesi, sevkiyatı, montajı, devreye alması ve satış sonrası desteği firmamız tarafından yapılmaktadır.

Buğday İrmiği Değirmenleri

Buğday depolamadan nihai ürün olan irmik paketleme ‘ye kadar olan bütün süreç de ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların projelendirmesi, üretilmesi, sevkiyatı, montajı, devreye alması ve satış sonrası desteği firmamız tarafından yapılmaktadır.

Mısır Unu Değirmenleri

Mısır depolamadan nihai ürün olan un paketleme ‘ye kadar olan bütün süreç de ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların projelendirmesi, üretilmesi, sevkiyatı, montajı, devreye alması ve satış sonrası desteği firmamız tarafından yapılmaktadır.

Mısır İrmiği Değirmenleri

Mısır depolamadan nihai ürün olan irmik paketleme ‘ye kadar olan bütün süreç de ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların projelendirmesi, üretilmesi, sevkiyatı, montajı, devreye alması ve satış sonrası desteği firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yem Değirmenleri

Kümes Hayvanları, Küçükbaş, Büyükbaş, Balık, Evcil Hayvan yemlerini üretmek için sektörde kullanılan bütün makine ve ekipmanların hammadde alımından, nihai ürün paketlemesine kadar olan bütün süreçleri, şirketimiz tarafından anahtar teslimi proje olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Tahıl Depolama Sistemleri

Şirketimiz, ‘’Tahıl Öğütme Projeleri’’ ile birlikte Tahıl Depolama & Taşıma Sistemleri nde de hizmet vermektedir.

Yedek Parça

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Proje & Danışmanlık

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Endüstriyel Çelik Yapılar

Şirketimiz Tahıl Öğütme Projeleri nde ihtiyaç duyulan ‘’ Endüstriyel Çelik Konstrüksiyon Yapıların’’ projelendirilmesi, üretimi ve montajı dahil bütün alanlarda hizmet vermektedir.

Back To Top