skip to Main Content
+90 332 503 02 63 info@millods.com

BİZ KİMİZ ?

Değirmen sektöründe 40 yılı aşkındır faaliyet gösteren ve hizmet eden tecrübeli ustalar tarafından kurulan firmamız, yarım asırlık bilgi ve tecrübelerini günümüz teknolojisi ile buluşturup,  yüksek kalite standartlarında ürettiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  Kuruluş misyonu müşteri memnuniyeti olan firmamız, değirmen sektöründe ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanlarını büyük bir itina ile ‘’MILLODS’’  markası adı altında üretmektedir.

Sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle dünyanın birçok ülkesine üretim yapıyoruz. Ürünlerimizin tamamını yakından takip ediyor, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için deneyimli ekiplerimizle ürünlerimizin tüm desteğini veriyoruz.

Güncel teknolojileri yakından takip ederek inovatif yaklaşımlarla yüksek teknolojiye sahip ürünler üretmek,  dünyanın  önde geren kuruluşları arasında yerimizi almak için tüm ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek.

Faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak.

Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek.

Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

Neden Biz ?

Kaliteden ödün vermeden, teknolojik gelişimlere uyumlu, anahtar teslim projelerimizle 100% müşteri odaklı hizmet veriyoruz.

Inovatif Tasarımlar

Tahıl üretimi teknolojilerini yakından takip ediyor, Tüm Teknolojik gelişmeleri inceliyor ve INOVATIF yaklaşımla makinelerimizi yapıyoruz.

Anahtar Teslim

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ANAHTAR Teslim projeler sunuyoruz.

Otomasyon

Sadece üretmenin yeterli olmadığı bu dönemde, güvenlik, hız, standart ve verimliliği sağlamak bir zorunluluk olmuştur. Bundan yola çıkarak  üretmiş olduğumuz bütün ürünlerimizi güncel Otomasyon ve PLC sistemlerine uyumlu hale getiriyoruz.

Müşteri Desteği

Teknik, garanti, proje ve yedek parça desteği gibi ihtiyaç duyulan tüm alanlarda müşterilerimize 7×24 destek veriyoruz.

Kalite

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm projelerimizde 100 % müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.

Temsilciliklerimiz

Rusya Temsilciğimiz

ИП ДЖОШКУН О.А.
355000, г. Ставрополь, 1-й Параллельный проезд,д.8, офис 427
тел/факс: +79624473084

Cezayir Temsilciğimiz

MERBAH INDUSTRY
HAI BRONKA LOT N° 42 GUE DE CONSTANTINE ALGER
Tél :+213 21 28 00 73
Fax :+213 21 68 74 85
Mob:+213 55459 66 /+213 770 24 92 92

Back To Top